Zatrudnię stolarzy, spawaczy, monterów

-a A+

Polska Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045, poszukuje pracowników do Trójmiasta oraz okolic (woj. pomorskie).

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowiskach: stolarza, spawacza TIG/MIG/MAG, operatorów maszyn oraz monterów elektrycznych.

Oferujemy:

- stale zatrudnienie, wsparcie podczas gromadzenia dokumentów potrzebnych do zatrudnienia

- stawkę uzależnioną od umiejętności (od 2000 brutto do 3000 brutto)

- wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania

- opiekę pracownika Agencji podczas okresu zatrudnienia

Wymagamy doświadczenia na podobnych stanowiskach lub ukończenia szkoły zawodowej w tym kierunku oraz umiejętności czytania rysunków technicznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem +48585543678 lub +48500898097 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.