Zatrudnimy doświadczone szwaczki z Ukrainy

-a A+

Polska Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045, poszukuje pracownika na stanowisko krawcowej w Gdyni (woj. pomorskie).

Zakres obowiązków:

- szycie na maszynach przemysłowych materiałów zgodnie ze wzorem (m. in. odzież robocza, mundury wojskowe i policyjne, kombinezony, kurtki, spodnie)

- doszywanie ręczne trudno dostępnych miejsc (mankiety, kołnierze, guziki i inne drobne elementy)

- dbałość o prządek na stanowisku pracy

 Oferujemy:

- umowę o pracę, wsparcie podczas gromadzenia dokumentów potrzebnych do zatrudnienia

- stawkę 1850 brutto miesięcznie przez okres próbny, a po okresie próbnym 2000 brutto

- darmową opiekę medyczną na terenie zakładu pracy, również dla rodziny pracownika

- wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania

- stabilne zatrudnienie

- szkolenie i przyuczenie do pracy w zakładzie pracy

- opiekę kierownika produkcji

 Wymagania:

- umiejętność szycia na maszynach przemysłowych

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności lub ukończenie szkoły zawodowej w tym kierunku

- zdolności manualne

- dobry wzrok

- mile widziana znajomość j. polskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów