PLAY

-a A+

najczęściej wybierana sieć w Polsce

ZAPRASZAMY CIĘ DO UDZIAŁU W NASZYCH REKRUTACJACH

Miejsce pracy: POLSKA

Zobacz co jest dla nas ważne:

KOMUNIKACJA – szukamy osób z płynną znajomością języka polskiego, które lubią kontakt z różnymi ludźmi, potrafi ą rozmawiać z Klientami i w łatwy sposób wytłumaczyć nawet zawiłe kwestie.

WSPÓŁPRACA – chcemy, żeby osoby w naszym zespole budowały długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, zarówno w fi rmie jak i poza nią. Dobra atmosfera w pracy i pozytywne nastawienie to dla nas podstawa. Życie jest piękne!

SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU – nasi Pracownicy są znani z tego, że realizują ambitne cele, które sami przed sobą stawiają. Ich kreatywne pomysły i innowacyjne rozwiązania stale podnoszą zadowolenie naszych Klientów. Potrafi ą łączyć fakty i wyciągać wnioski. Wiedzą jak poradzić sobie w kryzysowej sytuacji.

ROZWÓJ – każdego dnia podnosimy swoje umiejętności i zdobywamy nową wiedzę. Serio traktujemy swoje obowiązki i ciągle mamy ochotę na więcej.

 Jeżeli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu, wejdź na stronę www.kariera.play.pl i sprawdź otwarte rekrutacje. Jeśli znajdziesz interesujące Cię stanowisko, wyślij aplikację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska oraz miasto, którego stanowisko dotyczy.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.