Praca we Lwowie/ Робота у Львові

-a A+

Kompania Digital Center poszukuje młodych ludzi do pracy przy skanowaniu zbiorów Lwowskiej Narodowej Biblioteki im. W. Stefanyka. Praca stała przez pięć dni w tygodniu do końca 2017 roku.

Wymagana jest znajomość języka polskiego.

Kontakt:
Małgorzata Stefanik
Tel: +38 073 220 63 39

Компанія Digital Center шукає молодих людей до роботи при скануванні колекцій Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника. Робота щоденно, з понеділка до п'ятниці, до кінця 2017 р. Потрібне знання польської мови.

Контактна особа: Малгожата Стефанік
Тел.: +380 732 206 339

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.