Zatrudnimy cukierników i pomocników cukierników na produkcję

-a A+

Zakład Cukierniczy u Lecha w Łapach, koło Białegostoku (woj. podlaskie, www.ulecha.pl) poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne. Od ponad 35 lat produkujemy rzemieślnicze wyroby cukiernicze i  mamy ugruntowaną pozycję na rynku.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat  w systemie zmianowym (dzienne i nocne zmiany) oraz pomoc w zakwaterowaniu.  Jesteśmy zainteresowani osobami poszukującymi pracy na stałe.

Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka polskiego, doświadczenie i  wykształcenie w kierunku zawodowym cukiernictwo jest dodatkowym atutem.  

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.