Pomóżmy dzieciom z Równego!

-a A+

Trwa Akcja Równe: Do Polski na wakacje przyjadą dzieci z parafii rzymskokatolickiej w Równem na Wołyniu. Wyjazd organizuje Krystyna Brzezińska z Klubu Inteligencji Katolickiej w Krapkowicach.

Dzieci przyjadą do Polski pod koniec lipca. Organizatorka uzyskała już dofinansowanie z Urzędu Miejskiego i od Starostwa Powiatowego w Krapkowicach, ale te środki wystarczą jedynie na zakwaterowanie i wyżywienie polskich gości z Ukrainy. Na pozostałe potrzeby, takie jak na przykład transport, brak niestety pieniędzy.

Krystyna Brzezińska organizuje wyjazdy dzieci z Wołynia od 15 lat, wkładając w to całe serce i dużo zdrowia. Jak co roku, jest dobrej myśli, że uda się sprowadzić dzieci do Polski i, że będzie to dla nich wspaniały pobyt w kraju przodków.
Prosimy Państwa o wsparcie Akcji Równe. Każdy grosz się liczy. Prosimy o wpłaty na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej w Opolu, Oddział Krapkowice
45-007 Opole
ul. Katedralna 4 a
PKO BP SA, I Oddział w Opolu
68 1020 3668 0000 5202 0100 8515
koniecznie z dopiskiem: Krapkowice: polskie dzieci z Wołynia
Bóg Zapłać!

Numer telefonu pani Krystyny Brzezińskiej: 608-601-194

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.