Z Iwano-Frankiwska do Warszawy i Poznania z Bus Express

-a A+

Od 8 stycznia 2017 roku firma transportowa "Bus Express" uruchomiła regularną linię międzynarodową relacji Poznań – Iwano-Frankiwsk.

Autokary kursują codziennie przez cały rok.

W celu uzyskani więcej informacji proszę dzwonić do naszego dyspozytora pod nr +48 539 885 588 lub +380 506 88 55 88

Firma transportowa "Bus Express" powstała w 2012 roku specjalizującą się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osobowego. Nasza oferta skierowana jest dla firm, biur podróży, szkół i osób prywatnych. Od połowy 2012 roku współpracujemy z największymi w Polsce agencjami pracy dla których codziennie wykonujemy przewozy pracownicze do największych magazynów w powiecie poznańskim.

Źródło: busexpress.pl

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.