Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą

-a A+

Uprzejmie informujemy, że Fundacja "Pomoc Polakom na Wschodzie" wznowiła program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia, kontynuujących swoją edukację na uczelniach wyższych w kraju, którego są obywatelami. Przypominamy, że program ten swego czasu był prowadzony przez Fundację „Semper Polonia”.

Więcej informacji o „Programie stypendialnym dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą” znajduje się pod adresem: http://pol.org.pl/…/program-stypendialny-dla-osob-polskieg…/ Tam też znajdą Państwo regulamin i wniosek stypendialny.

Wnioski należy składać do 16 października 2017 roku. Można je również składać za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP we Lwowie w nieprzekraczalnym terminie do 12 października 2017 roku. W tym celu trzeba się skontaktować z Konsulatem telefonicznie (numer 032 295-79-74) lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Uwaga dodatkowa. „Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą” ma być kontynuowany także w kolejnych semestrach. W związku z tym zachęcamy kandydatów do otrzymania takiego stypendium do informacyjnego kontaktu z Konsulatem (telefon i mail – jak wyżej) także po upływie terminu składania wniosków.

Źródło: lwow.msz.gov.pl

Więcej informacji na stronie Fundacji: Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą – ROZPOCZĘLIŚMY NABÓR WNIOSKÓW

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.