Pola Nadziei na Ukrainie

-a A+

Szanowni Państwo!


W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Ziemi Lwowskiej zapraszamy dołączyć się do wiosennej akcji „Pola Nadziei na Ukrainie” która jest częścią projektu „Tożsamość mojego narodu jest moją tożsamością”. Wyżej wymieniony projekt w 2018 roku jest poświęcony Jubileuszowi 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Wiosenna akcja „Pola Nadziei na Ukrainie” jest kontynuacją projektu, który rozpoczął się w 2015 roku. Celem projektu jest szerzenie idei pomocy chorym onkologicznie ludziom oraz uwrażliwienie dzieci, młodzieży i dorosłych na potrzeby osób chorych i ich rodzin. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei. Przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Poszerzając w tym roku teren realizacji projektu zapraszamy wszystkich chętnych dołączyć się do wyżej wymienionego przedsięwzięcia i, rozprowadzając informacje w swoim środowisku lokalnym, zachęcić do uczestnictwa szkoły ogólnokształcące, a także organizacje pozarządowe w celu promocji projektu. Dzięki danej akcji charytatywnej mamy możliwość kształtowania moralnych postaw dzieci, młodzieży i dorosłych. Dajmy dobry przykład, stwórzmy wspólnie łańcuch nadziei. Nie bądźmy obojętni, odbudujmy razem obraz współczesnego człowieka.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 0935048811, 0680100632.

Niezbędne druki, które należy wypełnić by dołączyć do akcji, zostaną przesłane Państwu po zgłoszeniu się do udziału w akcji drogą elektroniczną:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wyrazami szacunku
Komitet organizacyjny

Kierownik biura
Renata Bazylewa
tel.: +38(032) 276-09-96,
kom:+38(067)794-54-80,
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.