Firma odzieżowa zatrudni wykwalifikowanego technologa odzieżowego z doświadczeniem w zawodzie

-a A+

Firma odzieżowa IPACO Sp. z o.o., Wysokie, ul. Brzeska 4, 21-560 Międzyrzec Podlaski, Polska, tel. 0048 83 3714404, www.ipaco.com.pl zatrudni wykwalifikowanego technologa odzieżowego z doświadczeniem w zawodzie.

Do zadań technologa należeć będzie nadzór nad wydajnością produkcyjną oraz udział w ustalaniu norm produkcyjnych i obliczaniu akordu produkcyjnego.

Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie 3000 PLN oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Prosimy o przesyłanie pisemnych podań w języku rosyjskim lub polskim na adres siedziby firmy lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (temat maila: technolog). 

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.