Do Niepodległości!

-a A+

Fundacja Wolność i Demokracja zaprasza do wspólnego świętowania na Ukrainie odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Projekt jest spójną ofertą obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Głównym celem zadania jest aktywne włączenie uczniów, młodzieży, nauczycieli, rodziców i dziadków do promocji 100.rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz aktywizacja różnych środowisk pokoleniowych i zawodowych w celu podjęcia próby centralizacji uroczystości Niepodległościowych.

Zgłoś chęć udziału i dołącz do drużyny niepodległej!

Dzieci i młodzież z Ukrainy zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ” Niepodległość i Pamięć”. Przeprowadź wywiady z osobami ze swojego otoczenia i podziel się historią z innymi!

Szczegóły na naszej stronie na stronie programu DO NIEPODLEGŁOŚCI!
 
Podmioty zapraszamy do włączenia się w organizację: poszukujemy chętnych do sprawdzania prac konkursowych, organizacji Gali oraz stanowisk niepodległościowych na 11 listopada!

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości, współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.

Źródło: Fundacja Wolność i Demokracja

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.