Leć na studia do Olsztyna

-a A+

Zastanawiałeś się jak to jest studiować na uniwersytecie uznawanym za najpiękniejszy i najwygodniejszy w Polsce? Teraz możesz to sprawdzić i skorzystać z wrześniowej rekrutacji, która rusza 10 i trwa do 16 września. Wszystkie informacje dotyczące naboru wrześniowego możesz znaleźć na stronie: http://www.uwm.edu.pl/kandydaci. Dzięki dobremu połączeniu portów lotniczych we Lwowie i Olsztynie czas podróży na wymarzone studia zajmie Ci niezwykle mało czasu.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski to uczelnia w stylu amerykańskim. Studenci mogą wybierać spośród 75 różnych kierunków: od teoretycznych, poprzez kierunki artystyczne lub czysto praktyczne, a także klasyczne, jak medycyna, kierunki nauczycielskie czy też nowatorskie. Dzięki bardzo bogatej ofercie kształcenia UWM należy do ścisłej polskiej czołówki. Zlokalizowany jest w kampusie liczącym 230 ha nad 3 jeziorami. Jego studenci nie tracą czasu na przemieszczanie się po mieście. Wszystko, czego potrzebują znajdują w jednym miejscu. W Kortowie mogą zamieszkać w jednym z 10 uniwersyteckich domów studenckich. W kampusie mieści się również Biblioteka Uniwersytecka oraz usługi potrzebne w codziennym życiu. Dzięki bezpośredniemu połączeniu Lwowa i Olsztyna podróż na wymarzone studia zajmie jedynie 2,5 godziny. Bilety lotnicze można rezerwować bezpośrednio na stronie linii lotniczej PLL LOT: https://www.lot.com/pl/pl/, a także na stronie PL Olsztyn-Mazury: http://mazuryairport.pl/rozklad-lotow_6.html.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.